Bieg Erasmusa+ w ZETCE
Bieg Erasmusa+ 2024: Wspólnie dla demokracji. VIII Bieg Erasmusa za nami. To była świetna okazja, aby wziąć się ostro do treningów i pokazać w biegu swoją najlepszą formę! W tym roku pod hasłem "Bieg Erasmusa+ 2024: Wspólnie dla demokracji" przyłączyliśmy się do online'owej formuły tego wydarzenia, aby każdy mógł wziąć w nim udział! Była to nie tylko fantastyczna okazja do poprawienia swojej kondycji fizycznej, ale również wsparcia ważnych celów związanych z demokracją i aktywnym udziałem w życiu społecznym!
W tym roku bieg towarzyszy Europejskiemu Tygodniowi Młodzieży 2024, który stawia sobie za cel zachęcanie młodych osób do udziału w życiu politycznym i aktywnego uczestnictwa w procesie wyborczym.
Właśnie dzisiaj 16 uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Krasnymstawie wspierało tą inicjatywę poprzez udział w biegu sztafetowym.
Drużynę Ubeda stworzyli: Karolina, Ela, Karol i Jakub.
Drużyna Malaga to: Kasia, Wojtek, Wiktor i Michał.
Drużyna Sevilla w składzie: Agata, Jakub, Kacper i Bartek.
Drużynę Setubal stanowili: Patryk, Mateusz, Szymon i Damian.
Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i pokazanie sportowego ducha walki. Wyniki drużynowe wprowadzone teraz trzymamy kciuki za naszych sportowców i czekamy na klasyfikację końcową.
s.png

m.png