Uczniowie naszej szkoły w dniu 14 grudnia 2016r. wzięli udział w Powiatowej  Olimpiadzie  Profilaktycznej pod hasłem „Wiedza kluczem do zdrowia”, która została zorganizowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu krasnostawskiego.

Mimo że uczniowie nie uczą się biologii, gdyż ich pasja i zainteresowania to przedmioty ekonomiczne podjęli się wyzwania i rywalizacji. Klaudia Mazurek, Konrad Sierpina i Magdalena Demczuk to uczniowie klasy drugiej technikum ekonomicznego. Efekty były znakomite zajęli drugie miejsce oddając pole zwycięzcom tylko jednym punktem. Do konkursu zostali  przygotowani przez panią Małgorzatę Jędruszczak. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

pr

prof1